Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 19 let za posameznike in dvojice v sezoni 2021
Organizator: BK BIT
Vodstvo turnirja: Tadej Šeme
Vrhovni sodnik: Šefik Mašić
Kraj in čas: BIT Center, Litijska 57, 1000 Ljubljana
Sobota, 12. junij 2021, ob 9.30

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 23
Število deklet: 8

FANTJE
1. Anželj Sebastjan [4197](BK Bit)
2. Cetinski Svit [2949](BK Bit)
3. Grad Filip [2134](BK Bit)
4. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
5. Pangršič Rio [2842](BK Bit)
6. Plantan Miha [4976](BK Bit)
7. Počivašek Maks [3563](BK Bit)
8. Dugonik Filip [2283](BK Branik)
9. Roškarič Miha [3420](BK Branik)
10. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
11. Pungartnik Andraž [2095](BK Kungota)
12. Riboli Patrik [2318](BK Kungota)
13. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
14. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
15. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
16. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
17. Doler Žiga [2869](BK Mladost)
18. Hac Györköš Anel [1164](BK Mladost)
19. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
20. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
21. Černe Domen [2782](BK Konex)
22. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
23. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost)
2 2235 - Patrik Riboli (BK Kungota) in 2095 - Andraž Pungartnik (BK Kungota)
3 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
4 2782 - Domen Černe (BK Konex) in 2029 - Maks Gorenčič (BK Konex)
5 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode)
6 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode)
7 2134 - Filip Grad (BK Bit) in 2949 - Svit Cetinski (BK Bit)
8 2283 - Filip Dugonik (BK Branik) in 3420 - Miha Roškarič (BK Branik)
DEKLETA
1. Kokalj Katja [2814](BK Branik)
2. Koman Maja [2025](BK Kungota)
3. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
4. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
5. Dolenc Ema [4302](BK Konex)
6. Korenin Ema [4306](BK Konex)
7. Matovič Kim [2473](BK Konex)
8. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2473 - Kim Matovič (BK Konex) in 1965 - Zoja Novak (BK Bit)
2 4306 - Ema Korenin (BK Konex) in 4302 - Ema Dolenc (BK Konex)
3 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
4 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
5 1965 - Zoja Novak (BK Bit) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
6 2814 - Katja Kokalj (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel