Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 13 let za posameznike in dvojice v sezoni 2021
Organizator: BK BIT
Vodstvo turnirja: Tadej Šeme
Vrhovni sodnik: Šefik Mašić
Kraj in čas: BIT Center, Litijska 57, 1000 Ljubljana
Sobota, 12. junij 2021, ob 9.30

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 30
Število deklet: 19

FANTJE
1. Dolžan Matic [4905](BK Bit)
2. Horvat Žiga [4734](BK Bit)
3. Kustec Jurij [4736](BK Bit)
4. Pirnovar David [4903](BK Bit)
5. Zaletel Bor [4904](BK Bit)
6. Kuprivec Erik [4557](BK Branik)
7. Halič Rok [4757](BK Kungota)
8. Strelec Rok [4555](BK Kungota)
9. Blazina Jure [4280](BK Ljubljana)
10. Cergolj Anej [4713](BK Medvode)
11. Jelenc Tilen [4480](BK Medvode)
12. Mašić Din [4732](BK Medvode)
13. Vidic Ian [4901](BK Medvode)
14. Soldat Črt [4972](BK Mladost)
15. Benčina Nejc [4974](BK Olimpija)
16. Benec Tit [4919](BK Olimpija)
17. Confidenti Arne [3857](BK Olimpija)
18. Okorn Marcel [4892](BK Olimpija)
19. Olenik-Ribič Kristjan [4891](BK Olimpija)
20. Povše Mark [4927](BK Mirna)
21. Trdina Filip [4928](BK Mirna)
22. Košak Lar [4788](BK Konex)
23. Trampuž Maks [4634](BK Konex)
24. Podojsteršek Sven [4882](BK Karizma)
25. Pušnik Boštjan [4044](BK Karizma)
26. Smolčnik Matija [4970](ŠD Sele-Vrhe)
27. Vrance Jan [4596](ŠD Sele-Vrhe)
28. Bregar Tim [4845](BK Mengeš)
29. Grčar Vidmar Staš [4946](BK Mengeš)
30. Topolovec Jan [4951](BK Mengeš)

DVOJICE FANTJE
1 4927 - Mark Povše (BK Mirna) in 4928 - Filip Trdina (BK Mirna)
2 4555 - Rok Strelec (BK Kungota) in 4280 - Jure Blazina (BK Ljubljana)
3 4757 - Rok Halič (BK Kungota) in brez soigralca
4 4044 - Boštjan Pušnik (BK Karizma) in 4882 - Sven Podojsteršek (BK Karizma)
5 4904 - Bor Zaletel (BK Bit) in 4903 - David Pirnovar (BK Bit)
6 4736 - Jurij Kustec (BK Bit) in 4734 - Žiga Horvat (BK Bit)
7 4634 - Maks Trampuž (BK Konex) in 4788 - Lar Košak (BK Konex)
8 4713 - Anej Cergolj (BK Medvode) in 4901 - Ian Vidic (BK Medvode)
9 4845 - Tim Bregar (BK Mengeš) in 4596 - Jan Vrance (ŠD Sele-Vrhe)
10 4732 - Din Mašić (BK Medvode) in 4480 - Tilen Jelenc (BK Medvode)
11 3857 - Arne Confidenti (BK Olimpija) in 4892 - Marcel Okorn (BK Olimpija)
12 4974 - Nejc Benčina (BK Olimpija) in 4919 - Tit Benec (BK Olimpija)
13 4557 - Erik Kuprivec (BK Branik) in 4757 - Rok Halič (BK Kungota)
14 4951 - Jan Topolovec (BK Mengeš) in 4946 - Staš Grčar Vidmar (BK Mengeš)
DEKLETA
1. Šeme Isabela [4791](BK Bit)
2. Zaletel Brina [4938](BK Bit)
3. Breznik Hana [4854](BK Medvode)
4. Milivojević Teodora [4855](BK Medvode)
5. Sketelj Mia [4902](BK Medvode)
6. Horvat Naja [4811](BK Mladost)
7. Hawlina Fiona [4639](BK Olimpija)
8. Perme Lučka [3421](BK Olimpija)
9. Vidovič Nina [4815](BK Olimpija)
10. Ahmetović Alma [4870](BK Karizma)
11. Hribernik Beja [4587](BK Karizma)
12. Mustafić Arijalda [4753](BK Karizma)
13. Spanžel Neža [4889](BK Karizma)
14. Tarkuš Sati [4585](BK Karizma)
15. Večko Sara [4838](BK Karizma)
16. Vrčkovnik Eva [4837](BK Karizma)
17. Globočnik Šegel Naja [4917](ŠD Sele-Vrhe)
18. Globočnik Šegel Neli [4918](ŠD Sele-Vrhe)
19. Hudnik Ema [4844](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 4917 - Naja Globočnik Šegel (ŠD Sele-Vrhe) in 4918 - Neli Globočnik Šegel (ŠD Sele-Vrhe)
2 4844 - Ema Hudnik (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralke
3 4753 - Arijalda Mustafić (BK Karizma) in 4791 - Isabela Šeme (BK Bit)
4 4889 - Neža Spanžel (BK Karizma) in 4585 - Sati Tarkuš (BK Karizma)
5 4587 - Beja Hribernik (BK Karizma) in 4870 - Alma Ahmetović (BK Karizma)
6 4838 - Sara Večko (BK Karizma) in 4837 - Eva Vrčkovnik (BK Karizma)
7 4902 - Mia Sketelj (BK Medvode) in 4855 - Teodora Milivojević (BK Medvode)
8 4854 - Hana Breznik (BK Medvode) in brez soigralke
9 3421 - Lučka Perme (BK Olimpija) in 4639 - Fiona Hawlina (BK Olimpija)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel