Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 15 let za posameznike in dvojice v sezoni 2021
Organizator: ŠD Sele-Vrhe
Vodstvo turnirja: Boštjan Klemenčič (040 205 118), Lenart Žuber
Vrhovni sodnik: Jožef Kuprivec
Kraj in čas: ČAS:
Nedelja, 13. junij 2021, ob 9.30

KRAJ:
Telovadnica OŠ Muta
Šolska ulica 6, 2366 Muta

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 26
Število deklet: 13

FANTJE
1. Čerin Nejc [4733](BK Bit)
2. Mattias Maks-Ian [4560](BK Bit)
3. Sedej Aleks [4559](BK Bit)
4. Blazina Jure [4280](BK Ljubljana)
5. Biber Jakob [4209](BK Medvode)
6. Cerar Matic [2465](BK Medvode)
7. Janhuba Žiga [3488](BK Medvode)
8. Kavčič Peter [4479](BK Medvode)
9. Mašić Nik [4731](BK Medvode)
10. Stanovnik Samo [2466](BK Medvode)
11. Šubic Tobija [3990](BK Medvode)
12. Šušteršič Matic [4973](BK Medvode)
13. Anzelj Tim [2381](BK Mirna)
14. Ornik Tevž [2515](BK Mirna)
15. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
16. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
17. Kmetič Nejc [3549](BK Konex)
18. Kovačič Kolja [4933](BK Konex)
19. Petrovčič Renčof Oskar [4934](BK Konex)
20. Sučić Miha [4281](BK Konex)
21. Trampuž Roko [3463](BK Konex)
22. Cifer Vito [4583](BK Karizma)
23. Globočnik Šegel Nil [4781](ŠD Sele-Vrhe)
24. Jovan Lovro [4208](ŠD Sele-Vrhe)
25. Novak Lešnik Anže [4570](ŠD Sele-Vrhe)
26. Vrance Jan [4596](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 4733 - Nejc Čerin (BK Bit) in 4559 - Aleks Sedej (BK Bit)
2 4560 - Maks-Ian Mattias (BK Bit) in 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna)
3 4560 - Maks-Ian Mattias (BK Bit) in 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna)
4 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna) in 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna)
5 4208 - Lovro Jovan (ŠD Sele-Vrhe) in 4781 - Nil Globočnik Šegel (ŠD Sele-Vrhe)
6 4570 - Anže Novak Lešnik (ŠD Sele-Vrhe) in 4596 - Jan Vrance (ŠD Sele-Vrhe)
7 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 2466 - Samo Stanovnik (BK Medvode)
8 4209 - Jakob Biber (BK Medvode) in 3488 - Žiga Janhuba (BK Medvode)
9 3474 - Matic Jaklin (BK Konex) in 3549 - Nejc Kmetič (BK Konex)
10 4281 - Miha Sučić (BK Konex) in 3463 - Roko Trampuž (BK Konex)
11 4933 - Kolja Kovačič (BK Konex) in 4934 - Oskar Petrovčič Renčof (BK Konex)
12 4973 - Matic Šušteršič (BK Medvode) in brez soigralca
13 3990 - Tobija Šubic (BK Medvode) in 4479 - Peter Kavčič (BK Medvode)
14 4731 - Nik Mašić (BK Medvode) in 4280 - Jure Blazina (BK Ljubljana)
DEKLETA
1. Cetinski Tisa [4735](BK Bit)
2. Gleich Mia [3986](BK Branik)
3. Jevšek Minea [4877](BK Branik)
4. Žagar Ajša [4804](BK Branik)
5. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
6. Koša Iva [2474](BK Mladost)
7. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
8. Livk Lana [2369](BK Mirna)
9. Šenica Zara [2429](BK Mirna)
10. Afanasyeva Yulia [4300](BK Konex)
11. Zukanović Ela [4487](BK Konex)
12. Lever Izabela [4597](ŠD Sele-Vrhe)
13. Proje Nastja [4840](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2429 - Zara Šenica (BK Mirna) in 2369 - Lana Livk (BK Mirna)
2 4300 - Yulia Afanasyeva (BK Konex) in 4487 - Ela Zukanović (BK Konex)
3 3986 - Mia Gleich (BK Branik) in 4597 - Izabela Lever (ŠD Sele-Vrhe)
4 4804 - Ajša Žagar (BK Branik) in 4877 - Minea Jevšek (BK Branik)
5 4840 - Nastja Proje (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralke
6 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija)
7 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel